Предлагаем:

ПРОФЕССИОНАЛЬНАЯ ПОДГОТОВКА (ОБУЧЕНИЕ)
Международное обучение в сфере безопасности
Международный учебный антипиратский центр
Специальная водолазная подготовка
Международное обучение телохранитей
Лицензионное обучение охранников (Украина)
Тренинги и семинары в сфере безопасности
МЕЖДУНАРОДНАЯ БЕЗОПАСНОСТЬ
Физическая (вооруженная) охрана VIP-лиц
Морская безопасность (антипиратство)
Деятельность частных детективов
Создание и аудит частных служб безопасности
ВЫЖИВАНИЕ И ЭКСТРЕМАЛЬНЫЕ ВИДЫ СПОРТА
Школа выживания (спецкурсы, организация маршрутов)
Акватлон – спорт боевых пловцов
Боевые искусства (огневая подготовка, ножевой бой, ПРБ)
Дайвинг – м/н сертификация, снаряжение, путешествия
СОПУТСТВУЮЩИЕ УСЛУГИ
Водолазные аварийно-технические работы
Организация дайв-сафари, экспедиций и путешествий
Корпоративные мероприятия, игры и соревнования

АвторизацияНа сайте:

Сейчас 27 гостей онлайн
There are no translations available.

П О Л О Ж Е Н Н Я

про присудження гранту

імені Героя України

Євгена Степановича

БЕРЕЗНЯКА

(Майор Вихор)

  1. 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1.    На підставі принципів змагальності і соціальної справедливості з метою підвищення членської активності курсантів Центру ВСП «SEAL», стимулювання прагнення відстоювати інтереси Центру на будь-якому рівні, у всіх сферах місцевого самоврядування, реалізації в життя ідей і проектів, запропонованих Центром; сумлінного виконування розпоряджень керівництва Центру, строгого слідування політиці Центру та відстоювання завжди і скрізь Честі і інтересів Центру виживання і спеціальної підготовки «SEAL», встановлюється система їхнього заохочення з використанням Гранту імені Героя України, Почесного академіка Академії педагогічних наук України, Заслуженого вчителя України Євгена Степановича БЕРЕЗНЯКА (Майора Вихора).

1.2.    Офіційна згода на присвоєння свого імені Гранту Центру виживання і спеціальної підготовки «SEAL» дана Євгеном Степановичем БЕРЕЗНЯКОМ 23 вересня 2004 року.

1.3.    Грант імені Героя України Євгена Степановича БЕРЕЗНЯКА має три ступеня відзнаки:

-   Грант ІІІ ступеня15% звільнення від оплати за навчання та участі у заходах, що проводяться Центром ВСП «SEAL»;

-   Грант ІІ ступеня – 20% звільнення від оплати за навчання та участі у заходах, що проводяться Центром ВСП «SEAL»;

-   Грант І ступеня – 25% звільнення від оплати за навчання та участі у заходах, що проводяться Центром ВСП «SEAL»;

1.4.    Відсоток звільнення від оплати, згідно зі ступенями Гранту, враховує 10% дисконту, який надає пластикова картка постійного члена Центру ВСП «SEAL».

1.5.    Лауреатами Гранту можуть бути курсанти та інші члени Центру виживання і спеціальної підготовки «SEAL» без винятку.

1.6.    Нагороду Грантом конкретних членів Центру виживання і спеціальної підготовки «SEAL» здійснює Президент Центру за поданням Президії Центру .

1.7.    Надання Гранту на паралельне навчання та заходи, що проводяться іншими організаціями не допускається.

1.8.    Грант розподіляється Президентом Центру відповідно до резерву місць. Кількість цих місць не може перевищувати 10% від загальної кількості особового складу Центру.

 

 

  1. 2. ОРГАНІЗАЦІЯ І КРИТЕРІЇ ПРИЗНАЧЕННЯ ГРАНТУ

 

2.1.    Нагорода конкретних членів Центру Грантом імені Героя України Євгена Степановича БЕРЕЗНЯКА здійснюється за Наказом по Центру виживання і спеціальної підготовки «SEAL».

2.2.    Лауреати Гранту визначаються щорічно, не пізніше 22 лютого кожного року.

2.3.    Строк дії Гранту – 1 рік. По закінченні строку, Грантовою комісією у складі Президії Центру та Уповноважених Центру в регіонах, розглядаються питання про поновлення дії Гранту, зміни ступеню Гранту, або позбавлення Гранту.

2.4.    Основними показниками для нагороди Грантом є:

-          високі людські якості, активна життєва позиція кандидата, ініціативність, комунікабельність, уміння працювати в команді;

-          громадська активність, проявлення творчої ініціативи, що йде на благо Центру;

-          активна участь у всіх обов'язкових заходах Центру; удосконалення, як мінімум, в одному з напрямів діяльності (видів спорту), культивованих Центром;

-          сумлінне виконання розпоряджень керівництва Центру, строгого слідування політиці Центру та відстоювання завжди і скрізь Честі і інтересів Центру;

-          реалізація проектів Центру в своєму регіоні, упровадження в життя власних проектів, відповідних статутним цілям і задачам Центру;

-          відстоювання інтересів Центру в структурах місцевого самоврядування, бізнес-структурах, громадських організаціях і рухах і т.п. Забезпечення об'єднання зусиль державних, громадських і інших організацій, підприємств та установ в реалізації поставлених Центром цілей і задач;

-          Особливі заслуги перед Центром ВСП «SEAL»;

-          Інше.

2.5.    Для різних ступенів Гранту Президією Центру ВСП «SEAL» встановлюються мінімальні критерії, невідповідність яким є підставою для відмови у нагороді Грантом, або зниженню ступеня Гранту, або позбавлення Гранту.

2.6.    Грубе порушення Кодексу честі та обов’язків члена Центру є підставою для позбавлення Гранту, яке здійснює Президент Центру ВСП «SEAL» за поданням Президії Центру.

2.7.    Оплата за навчання та участі у заходах, що проводяться Центром ВСП «SEAL» у повному обсязі відновлюється з моменту позбавлення Гранту, якщо його не присуджено повторно, або після видання Наказу Президента Центру ВСП «SEAL» про позбавлення Гранту.

2.8.    Про грубі порушення лауреату Гранту Президія Центру офіційно повідомляє йому протягом трьох робочих днів.