Предлагаем:

ПРОФЕССИОНАЛЬНАЯ ПОДГОТОВКА (ОБУЧЕНИЕ)
Международное обучение в сфере безопасности
Международный учебный антипиратский центр
Специальная водолазная подготовка
Международное обучение телохранитей
Лицензионное обучение охранников (Украина)
Тренинги и семинары в сфере безопасности
МЕЖДУНАРОДНАЯ БЕЗОПАСНОСТЬ
Физическая (вооруженная) охрана VIP-лиц
Морская безопасность (антипиратство)
Деятельность частных детективов
Создание и аудит частных служб безопасности
ВЫЖИВАНИЕ И ЭКСТРЕМАЛЬНЫЕ ВИДЫ СПОРТА
Школа выживания (спецкурсы, организация маршрутов)
Акватлон – спорт боевых пловцов
Боевые искусства (огневая подготовка, ножевой бой, ПРБ)
Дайвинг – м/н сертификация, снаряжение, путешествия
СОПУТСТВУЮЩИЕ УСЛУГИ
Водолазные аварийно-технические работы
Организация дайв-сафари, экспедиций и путешествий
Корпоративные мероприятия, игры и соревнования

АвторизацияНа сайте:

Сейчас 16 гостей онлайн
There are no translations available.

 


У неділю, 26 лютого 2017 року завершився перший (базовий) курс з циклу інтенсивних тренінгів з виживання на «ворожій території» (в зоні локального конфлікту), який був започаткований громадською організацією Центр виживання та спеціальної підготовки «SEAL» за сприянням Управління з питань цивільного захисту Полтавської обласної державної адміністрації та ГО «Українська тактика».

Даний вишкіл охопив цільову аудиторію (волонтерів, журналістів, військовослужбовців та інших осіб, що можуть потрапити у групи ризику) з Києва, Харкова, Дніпра, Полтави, Лубен, Кременчука. Кількісний склад групи курсантів склав біля 30 чоловік, серед яких були люди різного віку, фізичного стану, підготовки та професій. Цей факт, з урахуванням складних погодних умов (коливання температури повітря від «мінусу» до «плюсу», дощу зі снігом) ускладнювало роботу Центру з курсантами. Але з цим завданням, як і на протязі всіх 18 років існування Центру «SEAL», професійні інструктори та організатори впоралися на «відмінно»!

Курс був підготовлений і проводився діючими інструкторами по виживанню і тактико-спеціальної підготовки Центру ВСП «SEAL» на основі курсу бойового виживання, з урахуванням особливостей місцевості та кліматичних умов в нашому регіоні, а також досвіду екстремальних ситуацій в зоні АТО.

Метою та завданням цього заходу було ознайомлення курсантів з технікою та тактикою автономного виживання на «ворожій території», відпрацювання навичок та умінь виживання в екстремальних ситуаціях, маскування, скритного пересування в денний і нічний час під час переслідування з боку "ворожих сил", орієнтування на місцевості, будівництва тимчасових укриттів, вивчення терморегулюючих вправ (методів протидії холодовим ураженням, боротьби з гіпотермією). Розвинення здатності тактичного мислення серед учасників, швидкої і адекватної оцінки в екстремальній ситуації, уміння приймати рішення і ефективно діяти в складній обстановці, навчитися ефективно діяти в умовах постійного стресу.

В програмі інтенсив-тренінгу було вивчено багато цікавих та корисних тем для цільової аудиторії тренінгу, зокрема:

У 1 день вивчалося - теоретичні основи виживання в умовах озброєного конфлікту, практичне орієнтування, маскування, приховане пересування на місцевості (у тому числі, в темний час доби), терморегулюючі вправи (методи протидії холодовим ураженням).

У 2 день - основи адаптації до екстремальних умов, захист від несприятливих чинників середовища, пересування з подоланням перешкод, з урахуванням можливого переслідування, слідопитство, практичне життєзабезпечення (здобич води, їжі, розведення вогню, спорудження тимчасового житла, ночівля в лісі)

У 3 день - використання штатних і підручних засобів зв'язку та сигналізації при евакуації, залучення рятувальних груп, мінна загроза і демаскуючі ознаки вибухових пристроїв, виявлення та поведінка з вибухонебезпечними предметами.

Організатори та інструктори Центру виживання та спеціальної підготовки «SEAL», після проведення моніторингу серед учасників даного вишколу, вважають, що захід пройшов відмінно, є необхідним, своєчасним та має бути продовженим і розповсюдженим серед цільової аудиторії, з урахуванням сучасного українського та світового досвіду автономного виживання.

 

Як приклад цього твердження, можемо привести декілька висловлень учасників тренінгу:

«Вражень - море, емоцій - океан. Завжди було цікаво, але ніколи не пробував жити в зимовому лісі. На диво і на радість мені, все пройшло без травм та ушкоджень. Завдяки точній і виваженій роботі інструкторського складу, ми (скажу за всіх) отримали базові навики та необхідні знання по тематиці курсу, а ще неабияке задоволення. Особисто я, вперше відчув себе «ведмедем у берлозі», особливо коли довелося втікати від уявного ворога. Завдяки тренінгу зрозумів, що не кожен з нас, навіть не здогадується, на що здатен його організм при умілому керуванні ним та використанні в нестандартних ситуаціях. Я в величезному захваті від отриманих знань (а от отриману інформацію треба переварювати ще довго!)»

(Сергій, Полтавська обл.).

«Классный курс. Клёво было увидеть все свои недостатки! Есть над чем поработать. организаторам и участникам огромное спасибо за хорошую организацию и поддержку на этапах!»

(Анатолій, Київ, військовослужбовець)

«Не жалкую, жодною хвилиною. Є розуміння, над чим ще багато працювати. Сподіваюсь на далі, буде»

(Сергій, м. Полтава, волонтер, 58 років)